9 грудня 2023 року кафедрою обліку і аудиту Луцького національного технічного університету був проведений круглий стіл на тему «Підготовка фахівців з обліку і оподаткування зовнішньоекономічної діяльності: точки дотику бізнесу і освіти» за участю роботодавців та здобувачів факультету бізнесу та права спеціальності 071 Облік і оподаткування.
![Облік](/sites/default/files/inline-images/IMG_9685.jpeg)
![Облік](/sites/default/files/inline-images/IMG_9686.jpeg)
![Облік](/sites/default/files/inline-images/IMG_9687.jpeg)
До круглого столу долучилися: Алла Ляшук – фінансовий директор ПП «БК «Інвестор», Катерина Філінюк – заступник директора ТОВ «ФІЛ-ТРАНС ЛТД», Катерина Рудь – головний бухгалтер ЛНТУ, Дмитро Якимчук – директор ТОВ «СТЄЛАБ», Олександр Згоранець – головний бухгалтер ТОВ «Хавест-Агро», Софія Зінчук – директор ТОВ «К.Н.Д. ТРЕЙД», Олег Середа – головний бухгалтер СВК «Урожай», Віталій Кравчак – головний бухгалтер ТОВ «Трансфлайт», Микола Ганаєв – головний бухгалтер ТОВ «ЖК «Струмочок», Валентин Макушинський – головний бухгалтер ТОВ «Інвестор Сервіс», Юлія Акерман – бухгалтер ТОВ «Міжнародні бухгалтерські послуги», Віталій Гаврилюк – директор ТОВ «ОРТО ВІТА».
![Облік](/sites/default/files/inline-images/IMG_9688_0.jpeg)
![Облік](/sites/default/files/inline-images/IMG_9689.jpeg)
![Облік](/sites/default/files/inline-images/IMG_9690.jpeg)
![Облік](/sites/default/files/inline-images/IMG_9694.jpeg)
![Облік](/sites/default/files/inline-images/IMG_9696.jpeg)
Розглядалися питання професійних компетенцій випускників спеціальності «Облік і оподаткування», відповідність підготовки фахівців сучасним вимогам бізнесу, узгодження навчальних планів та запитів бізнесу, перспективи розвитку освітньої програми «Обік і оподаткування». Результатами заходу є підготовка пропозицій по розвитку ОП «Облік і оподаткування» та формування баз практик з обліку ЗЕД для студентів ОП «Облік і оподаткування».
![Облік](/sites/default/files/inline-images/IMG_9691.jpeg)
![Облік](/sites/default/files/inline-images/IMG_9692.jpeg)
![Облік](/sites/default/files/inline-images/IMG_9693.jpeg)
![Облік](/sites/default/files/inline-images/IMG_9697.jpeg)
![Облік](/sites/default/files/inline-images/IMG_9701.jpeg)
![Облік](/sites/default/files/inline-images/IMG_9702.jpeg)
![Облік](/sites/default/files/inline-images/IMG_9699.jpeg)
![Облік](/sites/default/files/inline-images/IMG_9698.jpeg)
![Облік](/sites/default/files/inline-images/IMG_9700.jpeg)
Дякуємо учасникам за конструктивний діалог, вичерпні відповіді на запитання здобувачів, актуальні пропозиції та готовність до співпраці.
Кафедра обліку і аудиту