9 грудня 2023 року кафедрою обліку і аудиту Луцького національного технічного університету був проведений круглий стіл на тему «Підготовка фахівців з обліку і оподаткування зовнішньоекономічної діяльності: точки дотику бізнесу і освіти» за участю роботодавців та здобувачів факультету бізнесу та права спеціальності 071 Облік і оподаткування.

ОблікОблікОблік

До круглого столу долучилися: Алла Ляшук – фінансовий директор ПП «БК «Інвестор», Катерина Філінюк – заступник директора ТОВ «ФІЛ-ТРАНС ЛТД», Катерина Рудь – головний бухгалтер ЛНТУ, Дмитро Якимчук – директор ТОВ «СТЄЛАБ», Олександр Згоранець – головний бухгалтер ТОВ «Хавест-Агро», Софія Зінчук – директор ТОВ «К.Н.Д. ТРЕЙД», Олег Середа – головний бухгалтер СВК «Урожай», Віталій Кравчак – головний бухгалтер ТОВ «Трансфлайт», Микола Ганаєв – головний бухгалтер ТОВ «ЖК «Струмочок», Валентин Макушинський – головний бухгалтер ТОВ «Інвестор Сервіс», Юлія Акерман – бухгалтер ТОВ «Міжнародні бухгалтерські послуги», Віталій Гаврилюк – директор ТОВ «ОРТО ВІТА».

ОблікОблікОблікОблікОблік

Розглядалися питання професійних компетенцій випускників спеціальності «Облік і оподаткування», відповідність підготовки фахівців сучасним вимогам бізнесу, узгодження навчальних планів та запитів бізнесу, перспективи розвитку освітньої програми «Обік і оподаткування». Результатами заходу є підготовка пропозицій по розвитку ОП «Облік і оподаткування» та формування баз практик з обліку ЗЕД для студентів ОП «Облік і оподаткування».

ОблікОблікОблікОблікОблікОблікОблікОблікОблік

Дякуємо учасникам за конструктивний діалог, вичерпні відповіді на запитання здобувачів, актуальні пропозиції та готовність до співпраці.

Кафедра обліку і аудиту