У Луцькому національному технічному університеті стартував пробний творчий конкурс для вступників на освітній ступінь бакалавра за спеціальністю 022. 01. «Дизайн. Графічний дизайн».

фотофотофото

Творчий конкурс є обов’язковою умовою для вступу абітурієнтів, які прагнуть навчатися на архітекторів, містобудівників, дизайнерів чи графічних дизайнерів. Для того, аби підготувати молодь до проходження такого конкурсу, показати усі тонкощі випробування та ознайомити із його правилами, сьогодні відбувся пробний творчий конкурс.

Познайомився із молоддю декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Олександр Андрійчук. Він розповів абітурієнтам про факультет та навчальний процес, утім особливу увагу звернув на умови вступу. Декан ознайомив вступників із деякими правилами цьогорічного прийому, загалом же вони будуть затверджені та оприлюднені наприкінці квітня в остаточній версії. Водночас, Олександр Андрійчук закликав особливо звернути увагу на проходженні НМТ, а також готуватися до справжнього творчого конкурсу.

фотофотофото

Разом з тим, декан закликав слідкувати за сторінками факультету у соцмережах, аби дізнаватися більше інформації про вступ, про життя ФАБД, про студентську раду та їхнє навчання і дозвілля. «Сподіваємося вас побачити на офіційному творчому конкурсі», - зауважив Олександр Андрійчук.

фотофотофото

Своєю чергою, про правила проведення конкурсу розповіла доцент кафедри архітектури і дизайну Юлія Бондарчук. Вона ж окреслила основні моменти, які повинні врахувати абітурієнти під час створення власних творчих робіт. Зокрема, композиція, над якою працює молодь, повинна бути виконана з використанням чорно-білих матеріалів та включати поєднання трьох елементів (представлених в аудиторії), аби зобразити… емоцію. Група конкурсантів мала можливість обрати емоцію, яку вони прагли відтворити, та обрали гнів.

фотофотофотофотофотофото

Так, майбутні дизайнери впродовж чотирьох годин повинні виконати творче завдання, використовуючи олівці різної м’якості, резинки, гелієві ручки чорного кольору та туш.

Результати пробного творчого конкурсу абітурієнти дізнаються уже сьогодні, а відтак, зможуть  оцінити похибки або ж сильні сторони та підготуватися до офіційного творчого конкурсу, який уже матиме впив на результати вступу.