10 грудня в Україні відзначатимуть Міжнародний день прав людини.

З цієї нагоди студентські наукові гуртки кафедри права і кафедри соціогуманітарних технологій спільно провели Студентський науковий семінар на тему «Соціально-правові аспекти захисту прав людини в Україні в умовах воєнного стану».

СемінарСемінарСемінар

Гуртківці, зокрема, обговорили історичні передумови запровадження Міжнародного дня захисту прав людини (доповідач – Чередько Дарина (гр. СЗ-11)); еволюцію прав людини і формування чотирьох поколінь прав людини (доповідач – Варення Олександра (гр. ПР-21)); роль ООН і Червого Хреста у захисті прав людини (доповідачі – Тадай Соломія і Хімій Анна (гр. ПР-21)); значення принципів сучасного міжнародного права в умовах сучасності (доповідач – Войчук Соломія (гр. ПР-21)); окремі міжнародні протиправні діяння як загрозу загальному миру і безпеці (доповідачі – Панькевич Марія і Пирог Єлизавета (гр. ПР-21)), а також окремі групи прав людини, які закріплені як в міжнародно-правових актах, так і у національному законодавстві України ( доповідачі – Зайцева Анна і Зайцева Марія (гр.ТЛП (ФІ)-11).

СемінарСемінарСемінарСемінарСемінар

Засідання відбулося у теплій і дружній атмосфері. Сподіваємося, що студентські наукові розвідки переростуть у повноцінні наукові дослідження.

СемінарСемінарСемінарСемінар

Доценти Ольга Піменова та Наталія Щербюк