10 грудня в Україні відзначатимуть Міжнародний день прав людини.
З цієї нагоди студентські наукові гуртки кафедри права і кафедри соціогуманітарних технологій спільно провели Студентський науковий семінар на тему «Соціально-правові аспекти захисту прав людини в Україні в умовах воєнного стану».
![Семінар](/sites/default/files/inline-images/IMG_9420.jpeg)
![Семінар](/sites/default/files/inline-images/IMG_9421.jpeg)
![Семінар](/sites/default/files/inline-images/IMG_9430.jpeg)
Гуртківці, зокрема, обговорили історичні передумови запровадження Міжнародного дня захисту прав людини (доповідач – Чередько Дарина (гр. СЗ-11)); еволюцію прав людини і формування чотирьох поколінь прав людини (доповідач – Варення Олександра (гр. ПР-21)); роль ООН і Червого Хреста у захисті прав людини (доповідачі – Тадай Соломія і Хімій Анна (гр. ПР-21)); значення принципів сучасного міжнародного права в умовах сучасності (доповідач – Войчук Соломія (гр. ПР-21)); окремі міжнародні протиправні діяння як загрозу загальному миру і безпеці (доповідачі – Панькевич Марія і Пирог Єлизавета (гр. ПР-21)), а також окремі групи прав людини, які закріплені як в міжнародно-правових актах, так і у національному законодавстві України ( доповідачі – Зайцева Анна і Зайцева Марія (гр.ТЛП (ФІ)-11).
![Семінар](/sites/default/files/inline-images/IMG_9422.jpeg)
![Семінар](/sites/default/files/inline-images/IMG_9423.jpeg)
![Семінар](/sites/default/files/inline-images/IMG_9424.jpeg)
![Семінар](/sites/default/files/inline-images/IMG_9425.jpeg)
![Семінар](/sites/default/files/inline-images/IMG_9426.jpeg)
Засідання відбулося у теплій і дружній атмосфері. Сподіваємося, що студентські наукові розвідки переростуть у повноцінні наукові дослідження.
![Семінар](/sites/default/files/inline-images/IMG_9427.jpeg)
![Семінар](/sites/default/files/inline-images/IMG_9428.jpeg)
![Семінар](/sites/default/files/inline-images/IMG_9431.jpeg)
![Семінар](/sites/default/files/inline-images/IMG_9429.jpeg)
Доценти Ольга Піменова та Наталія Щербюк