У спорткомплексі ЛНТУ відбувся щорічний Всеукраїнський турнір з козацького двобою, присвячений пам’яті відомого тренера, майстра єдиноборств Сергія Трикоза, який виховав не одне покоління спортсменів.
Ці змагання стали традиційними і уже декілька років поспіль гуртують спортсменів з різних видів єдиноборств та із різних спортивних клубів. Сьогодні у поєдинках представляли свої сили 178 бійців із восьми спортивних клубів Волині, які виборювали звання чемпіона у розділах Борня 2 (повний контакт) та Забава (обмежений контакт).
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1931_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1948_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1932_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1933_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1939_0.jpeg)
Головними організаторами змагань є департамент молоді та спорту Луцької міської ради, Луцький національний технічний університет, Волинська обласна організація Української спілки ветеранів Афганістану та Федерація козацького двобою міста Луцька.
Участь у відкритті змагань взяв народний депутат України, заступник голови Наглядової ради ЛНТУ Вячеслав Рубльов.
Привітала спортсменів та побажала яскравої і впевненої перемоги кожному ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона закликала молодь перемагати самих себе, вдосконалюючись та прагнучи нових особистих висот, а у поєдинках проявити натхнення й наполегливість, яку у юних спортсменів вкладають батьки, тренери й наставники.
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1934_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1935_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1940_0.jpeg)
Долучилися до привітань директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий, заступник голови Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану Григорій Павлович та заступники Микола Оніщук й Олександр Сладковський, декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій ЛНТУ Галина Герасимчук та завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Володимир Ковальчук.
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1941_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1943.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1942.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1937_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1938_0.jpeg)
Привітав учасників турніру, присвяченому видатному тренеру, організатор змагань, доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ і президент федерації козацького двобою міста Луцька Олександр Панасюк. Він побажав спортсменам безкомпромісних поєдинків та якомога швидшої перемоги нашій державі.
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1944.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1946_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1936_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1947_0.jpeg)
За першість боролися юні спортсмени із таких клубів:
Волинського обласного спортивного клубу «Магістр» під керівництвом Дмитра Грисюка; Волинського регіонального клубу рукопашного бою «Інсайт» під керівництвом Ігоря Веремія; клубу спортивного карате Волинь під керівництвом Валентина Бродовича; спортивного клубу кікбоксингу «Форма» під керівництвом Олександра Хілько; спортивного клубу «Воїн» під керівництвом Андрія Зінчука; спортивного клубу «Фенікс» під керівництвом Романа Сьоміна; спортивного клубу козацького бойового мистецтва «Герць» під керівництвом Романа Ковальчука та господарі турніру бійцівський клуб «Бушидо» під керівництвом Дмитра Щурука та Олександра Панасюка.
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1950_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1949_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1951_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1952_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1953_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1954_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1955_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1956_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1957_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1958_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_1959_0.jpeg)