Молоді, талановиті та перспективні спортсмени зустрілися на одному майданчику, аби позмагатися у вправності з метання списа та штовхання ядра. Об’єднав молодь із Луцька, Рівного, Костополя, Стрия та Володимира-Волинського відкритий чемпіонат міста Луцька з легкоатлетичних метань. Захід відбувся на метальному секторі в ЛНТУ.

метанняметанняметанняметанняметанняметання

Привітала учасників змагань ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона наголосила, що наш ЗВО – технічний, однак саме у ньому функціонує потужний та успішний осередок, пов'язаний зі спортом та здоров’ям, осередок талановитої молоді та досвідчених викладачів. Сьогодні ж університет радо зустрічає у своїх стінах колег з інших міст, а відтак, ректор побажала учасникам чемпіонату сили, наснаги, прагнення найкращих результатів та досягнення найвищих цілей.

метанняметанняметанняметанняметання

Із вітальною промовою до спортсменів звернулася заступник декана факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Оксана Сільвестрова. Вона зазначила, що надзвичайно приємно усвідомлювати те, що у такий непростий для України час, ми таки знаходимо сили і проводимо різноманітні спортивні змагання, як і сьогоднішній чемпіонат. Це, каже заступник декана, свідчить про те, що ми дійсно сильні і духом і тілом, що ми – нездоланні.

метанняметанняметанняметанняметанняметанняметанняметанняметання

Із найкращими побажаннями перемоги та успішних виступів побажала юнакам та дівчатам заступник декана ФЦОСТ Олена Вісин та завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ Володимир Ковальчук. Головним суддею змагань був заслужений тренер України, викладач ЛНТУ Володимир Сахарук.

метанняметанняметанняметанняметання

Після урочистого відкриття заходу та шикування, спортсмени ринули до своїх знарядь і показали гідні результати власної спортивної майстерності, а найкращі – здобули заслужені нагороди першості!

метанняметанняметанняметанняметанняметанняметанняметанняметанняметанняметанняметанняметанняметання