У стінах ЛНТУ відбувся особливий нешаблонний концерт під назвою «(НЕ) свято 8 березня». Ведучі заходу зазначили, що не дарма імпреза носить саме цю назву, бо учасники концерту прагнули разом із глядачами розібратися з історією святкування саме 8 березня і, власне, чому сьогодні ми його не святкуємо. А тим паче, цього дня, на 14-ий день весни, у нашій державі відзначається надзвичайно важливий для кожного з нас День Українського Добровольця.

концертконцертконцертконцерт

Організаторами заходу виступили представники відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи, на чолі із керівником Оксаною Климовець, а також Студентська рада університету.

Передусім, із вітальним словом виступила ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона подякувала активу нашого університету за цікаві і нестандартні ініціативи, покликані жити й мислити патріотично, гідно виховувати молодь у любові до рідної країни і, водночас, ділитися приємними враженнями й емоціями, такими необхідними у сьогоднішні складні часи.

Тож студенти у ролі ведучих свята, у форматі квізу розповіли про особливості відзначення Міжнародного жіночого дня у різних країнах світу та поділилися міфами про цей день, створеними під впливом Радянського Союзу.

«Щодо того, чи варто відзначати свято 8 Березня - це справа переконань кожного. А ми пропонуємо вам сьогодні зустріти свято НЕ 8 березня, а Чотирнадцятого березня - свято Преподобної Євдокії або, у народі, Явдохи. Можливо думаєте, ну хто це така і не чули такого, але саме це свято і знаменує пробудження нашої землі після зими та прихід весни, не хай ця весна принесе нам усім тільки краще. Ну а саме сьогодні-початок Весни. І ми впевнені, що вона буде справжньою, українською, адже саме сьогодні в Україні відзначається День українського добровольця», - наголосили організатори свята.

концертконцертконцерт

Тож саме з Днем Українського Добровольця присутніх вітав Військовий оркестр 6-го прикордонного Волинського загону. Саме завдяки мужності та героїзму наших військових, які на передніх рубежах відбивають ворожі атаки, ми сьогодні змогли зібратися у залі, тож подяку виконували музичними композиціями спільно з оркестром.

Дарували прекрасний вокальний супровід Надія Козій, Євгенія Юрист та Катерина Марчук.

концертконцертконцерт

Разом з тим, студенти кажуть, що весна приносить нам масу свят, як наприклад день матері - найдорожчої людини для кожного з нас. А відтак, із «рандомним» гостем з залу (ним виявився доцент Микола Романюк) поговорили про другу маму – тещу. У спільному стендапі жартували разом із головою приймальної комісії Іриною Бандурою.

Прикрасили тему музичним виступом учасниці фольклорного ансамблю ЛНТУ «Обрій», під керівництвом Марії Ковальчук.

Голова Студентської ради ЛНТУ Антон Никитюк виступив із авторським гумористичним монологом на тему 8 березня. І його заданий тон про кохання та романтику продовжили наші студенти авторською піснею про любов і романтичним вальсом.

концертконцертконцертконцертконцертконцертконцерт

Насамкінець вільний, вітряний, молодий, студентський і найкрутіший флеш моб виконали наші активні й запальні студенти. Дух вільної і квітучої України подарували учасники танцювального колективу «Радість».

Попри часті повітряні тривоги, постійну небезпеку і війну, ми все-таки об’єдналися у чудовому святі, що гуртує, надихає і сповнює вірою у близьку Перемогу! Дякуємо організаторам та учасникам заходу і чекаємо нових зустрічей!

концертконцертконцертконцертконцертконцертконцерт