16 грудня в спортивному комплексі ЛНТУ вперше відбувся турнір з футзалу серед чоловічих команд. Боролися любителі спорту за кубок ЛНТУ.
У турнірі брали участь 4 команди: ФК «Волинь», Луцький національний технічний університет, Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича, Волинський обласний ліцей з посиленою підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_0356.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_0359.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_0361.jpeg)
На офіційне відкриття турніру завітали ректор ЛНТУ Ірина Вахович та декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук.
Вони привітали усіх учасників та побажали кожному успіху у спортивних досягненнях: «Передусім, ми маємо бути вдячні ЗСУ за можливість брати участь у таких заходах. Сьогодні надзвичайно важливо пам‘ятати про те, якою ціною нам дістається перемога і на власних фронтах намагатися робити усе для перемоги України. Спорт - це запорука здорової нації».
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_0358.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_0357.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_0364.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_0365.jpeg)
Перемогу «Кубок ЛНТУ» здобула команда Волинського обласного ліцею з посиленою підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.
ІІ- ЛНТУ, ІІІ- команда Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, ІV - ФК «Волинь».
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_0360_0.jpeg)
Кафедра фізичної культури, спорту та здоровʼя