16 грудня в спортивному комплексі ЛНТУ вперше відбувся турнір з футзалу серед чоловічих команд. Боролися любителі спорту за кубок ЛНТУ.

У турнірі брали  участь 4 команди: ФК «Волинь», Луцький національний технічний університет,  Бродівський педагогічний коледж імені  Маркіяна Шашкевича, Волинський обласний ліцей  з посиленою підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

СпортСпортСпорт

На офіційне відкриття турніру завітали ректор ЛНТУ Ірина Вахович та декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук

Вони привітали усіх учасників та побажали кожному успіху у спортивних досягненнях: «Передусім, ми маємо бути вдячні ЗСУ за можливість брати участь у таких заходах. Сьогодні надзвичайно важливо пам‘ятати про те, якою ціною нам дістається перемога і на власних фронтах намагатися робити усе для перемоги України. Спорт - це запорука здорової нації».

СпортСпортСпортСпорт

Перемогу «Кубок ЛНТУ» здобула команда  Волинського обласного ліцею з посиленою підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

ІІ- ЛНТУ, ІІІ- команда Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, ІV - ФК «Волинь».

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровʼя