Перейти до основного вмісту

Начальник ВО відділення філії з фізичного виховання та спорту КФВС МОН України Олександр Манахін вручив нагороду ректору ЛНТУ Ірині Вахович за результатами ХVІ літньої Універсіади України.

У змаганнях активну участь брали студенти ЛНТУ, які відзначилися переможними досягненнями. Наші спортсмени виступили у трьох видах спорту, а саме: в плаванні, настільному тенісі та важкій атлетиці.

У змаганнях з плавання команда ЛНТУ стала чемпіоном Універсіади.

«У своїй 4-ій категорії в загальнокомандному заліку команда ЛНТУ серед 17 навчальних закладів виборола друге місце. При цьому, завоювавши7 медалей: одну золоту, три срібні та три бронзові», - наголосив Олександр Манахін.

Він привітав колектив ЛНТУ та студентів зі спортивними звершеннями і вручив заслужену нагороду ректору Ірині Вахович, побажавши подальших успіхів уже на ХVІІ Універсіаді, яка відбудеться цьогоріч.

Зазначимо, впродовж березня-червня 2021 року Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Спортивною студентською спілкою України було проведено фінальні змагання з видів спорту за програмою ХVІ літньої Універсіади України.

До програми Універсіади увійшли змагання з 17 видів спорту. Участь в Універсіаді взяли команди з усіх регіонів України.