В ЛНТУ вручили сертифікати IV-ому випуску операторів БПЛА

Випускникам четвертого курсу підготовки фахівців з пілотування БПЛА літакового типу вручили сертифікати в ЛНТУ. Навчання відбувається на базі «Volyn Bussines Hub» Луцького національного технічного університету для працівників Головного управління ДСНС України у Волинській області.  Курс проводився на безоплатній основі за програмою «Підготовка зовнішніх пілотів (операторів) безпілотних літальних апаратів». Цього разу до курсу приєдналися представники Київського вищого професійного училища залізничного транспорту ім. В.С. Кудряшова.

фотофотофотофото

Так, по завершенню курсу проректор з НПР та досліджень ЛНТУ Олена Лютак привітала учасників курсу із їх успішним завершенням та вручила сертифікати.

фотофотофотофотофото

Зазначимо, що курс складався із двох частин:

теоретична підготовка (конструкції БПЛА, принципи польоту, принципи керування. Контролери польоту (автопілоти), електроніка найпростішого БПЛА, системи відеозв’язку та керування, антени, акумулятори та їх обслуговування);

практична підготовка (польоти в симуляторі (обов’язково для кількох різних типів літаків, відпрацювання нештатних ситуацій, конфігурування автопілота).