У Луцькому національному технічному університеті відбулася Конференція трудового колективу, під головуванням ректора Ірини Вахович.

За словами очільниці університету, конференція зумовлена необхідністю затвердити колективний договір на найближче чотириріччя. Основним доповідачем із питання стала в.о.начальника юридичного відділу Олександра Кравчук.

Конференція КонференціяКонференція

Олександра Кравчук детально зупинилася на усіх пунктах, що потребували внесення змін і доповнень та зауважила, що всі працівники ЗВО були ознайомлені зі змінами у колективному договорі, який, в результаті, викладений у новій редакції.

КонференціяКонференція

КонференціяКонференціяКонференціяКонференція

Своєю чергою, Ірина Вахович розповіла про пріоритетні напрями розвиту університету, забезпечення якості освіти, наукову складову та реалізацію інфраструктурних проектів, а також подякувала колективу за згуртованість та спільну плідну роботу:

«Вдячна за роботу, за розуміння, за те, що ми незалежно від складних зовнішніх обставин маємо ціль, стратегію та крок за кроком рухаємося до її реалізації. Наш університет із початку повномасштабного вторгнення був осередком патріотизму й згуртованості і до цього часу ми залишаємося такими. Дякую усім за підтримку ЗСУ, якби не вони, ми б сьогодні не мали можливостей для забезпечення очного навчання та реалізації етапів розвитку».

КонференціяКонференціяКонференціяКонференціяКонференціяКонференціяКонференціяКонференція