Питання присвоєння вченого звання доцента сьогодні розглянули члени вченої ради ЛНТУ.
![Вчена рада](/sites/default/files/inline-images/IMG_6791.jpeg)
На здобуття вченого звання по кафедрі цифрових освітніх технологій претендував Павло Вікторович Саварин.
Інформацію про наукові здобутки та професійні досягнення озвучила вчений секретар ЛНТУ Алла Земко, а підтримку колеги підтверджували шляхом таємного голосування. Таким чином, Павло Саварин здобув найбільшу кількість голосів і невдовзі працюватиме у колективі в якості доцента.
![Вчена рада](/sites/default/files/inline-images/IMG_6799.jpeg)
![Вчена рада](/sites/default/files/inline-images/IMG_6801.jpeg)
![Вчена рада](/sites/default/files/inline-images/IMG_6800.jpeg)
Одночасно, колектив ЛНТУ підтримав кандидатуру Пасічник Оксани Степанівни на посаду завідувача кафедри архітектури та дизайну. Науковиця очолювала кафедру впродовж останнього року і нині здобула підтримку колективу на подальшу спільну роботу.
![Вчена рада](/sites/default/files/inline-images/IMG_6805.jpeg)
![Вчена рада](/sites/default/files/inline-images/IMG_6804.jpeg)
![Вчена рада](/sites/default/files/inline-images/IMG_6802.jpeg)
![Вчена рада](/sites/default/files/inline-images/IMG_6803.jpeg)
Вітаємо колег та бажаємо подальших професійних успіхів, підтримки колективу і нових звершень!