Питання присвоєння вченого звання доцента сьогодні розглянули члени вченої ради ЛНТУ.

Вчена рада

На здобуття вченого звання по кафедрі цифрових освітніх технологій претендував Павло Вікторович Саварин.

Інформацію про наукові здобутки та професійні досягнення озвучила вчений секретар ЛНТУ Алла Земко, а підтримку колеги підтверджували шляхом таємного голосування. Таким чином, Павло Саварин здобув найбільшу кількість голосів і невдовзі працюватиме у колективі в якості доцента.

Вчена радаВчена радаВчена рада

Одночасно, колектив ЛНТУ підтримав кандидатуру Пасічник Оксани Степанівни на посаду завідувача кафедри архітектури та дизайну. Науковиця очолювала кафедру впродовж останнього року і нині здобула підтримку колективу на подальшу спільну роботу.

Вчена радаВчена радаВчена радаВчена рада

Вітаємо колег та бажаємо подальших професійних успіхів, підтримки колективу і нових звершень!