В Луцькому НТУ відбувся «Ярмарок професій»

2 квітня 2015 року в Луцькому НТУ відбувся щорічний традиційний «Ярмарок професій». Усього зареєстровано було більше 30-ти роботодавців. А це як державні, так і приватні підприємства, потужні корпорації, холдинги міжнародні та всеукраїнські громадські організації тощо.

Презентація дійства відбувалася у вщерть заповненій студентами аудиторії №36. Представляв гостей проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Бондарський. Волинська торгово-промислова палата, ТОВ «САВ-Дістрибьюшн» магазин «Фокстрот», ДТМ-Агросерсві, Тзов «Агро-Р» «Наш край», ТОВ «Українська Софтверна компанія», ПАТ «Волинь-Авто», Управління лісового господарства Волині, ТОВ «Веселе-Агро», ПП «Мегапринт», – стільки пропозицій працевлаштування в один день випускники Луцького НТУ ще не отримували.

Майбутні фахівці, а поки що студенти Луцького національного технічного університету із захопленням слухали своїх потенційних роботодавців. Кожен учасник ярмарку намагався максимально позитивно представити власні переваги, знайомивши молодь з історією постання на ринку, з корпоративною культурою та перспективами професійного розвитку своєї компанії. Як з’ясувалося в процесі презентацій, важливий момент в отриманні бажаного робочого місця молодим спеціалістом відіграє знання англійської мови.

«У нас завжди є вакансії, на які готові розглядати молодь без досвіду роботи та спеціальної освіти (в тому числі студентів), даючи можливість пройти стажування та приступити до роботи», – зазначила під час презентації директор департаменту управління персоналом VolWest Group Наталія Приставська.

«Нові робочі місця – це завжди добре! Головне – не боятися реалізовуватись, допоки не зрозумієш, що знайшов своє. Мене зацікавила Міжнародна організація «AISEK», яка дає можливості пройти професійне стажування за кордоном,  і я буду працювати над собою в цьому напрямку», – розповіла нам після завершення ярмарку студентка 5 курсу факультету бізнесу Лариса Кошерник.

Галина МИКИТЮК