Забезпечення сприятливих умов для розвитку ментального здоров'я студентів є важливою місією освітніх установ. Тривале та систематичне звернення уваги до цього питання може покращити загальне благополуччя студентів і допомогти їм успішно долати виклики навчання та життя.
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_7147.jpeg)
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_7148.jpeg)
Питання психічного здоров’я здобувачів освіти було в центрі уваги на тренінговому занятті «Ментальне здоров’я студентів», яке провели доцент Надія Савчук та студенти-психологи Яна Зінгель, Ірина Єфімчук та Настя Ковальчук для першокурсників Академії рекреаційних технологій і права.
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_7149.jpeg)
Було розкрито важливість підтримки здоров’я в умовах воєнних дій, необхідність позитивного мислення та прийняття життя. Учасники ділилися досвідом переживання негативних подій і разом шукали шляхи їх успішного подолання. Адже вміння керувати своїми емоціями, пізнавальною сферою дозволяють розвинути психологічну стійкість, не залежати від чужих впливів.
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_7151_0.jpeg)
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_7152.jpeg)
Майбутні фахівці-психологи провели цікаві методики, які дозволяють глибше пізнати свою особистість та розкрити внутрішній потенціал.
Завершилося заняття ігровими вправами.
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_7150.jpeg)
Доцент Надія Савчук