Важливою складовою підготовки кваліфікованих фахівців в галузі лісового господарства є набуття здобувачами вищої освіти практичних компетентностей, що необхідні для творчої високопродуктивної роботи за спеціальністю.

Завдяки співпраці Луцького національного технічного університету з Шацьким лісовим фаховим коледжем ім В.В. Сулька та Волинським військовим лісгоспом, здобувачі вищої освіти спеціальності «Лісове господарство» освітніх ступенів бакалавр та магістр мали можливість розширити теоретичні знання та отримати практичні навики з ведення лісового господарства на всіх етапах, починаючи від насінництва до проведення рубок головного користування, забезпечення наукового підґрунтя для одержання високопродуктивних стійких лісових насаджень.

лісове господарство

З 3 по 7 липня 2023 року під керівництвом проф. Василя Мазепи, доц. Віктора Волянського, Володимира Бондара, Олександра Герасимчука, Леоніда Дацюка, Наталії Толстушко із залученням фахівців Шацького лісового фахового коледжу ім В.В. Сулька та лісівників-практиків здобувачі вищої освіти спеціальності «Лісове господарство» ознайомилися із вирощуванням лісових культур, отримали практичні навички з визначення лісотипологічних характеристик насаджень, проведення рубок головного користування тощо.

В стиглих деревостанах філії Любомльське лісове господарство було проведене закладання пробної площі, визначення лісотаксаційних показників деревостану на цій площі, проведене дослідження ґрунтового профілю за морфологічними ознаками, виміряні потужності ґрунтових горизонтів.

лісове господарстволісове господарстволісове господарстволісове господарстволісове господарстволісове господарстволісове господарстволісове господарство

Майбутні лісівники ознайомилися з системою електронного обліку деревини та отримали практичні компетентності з її маркування та обліку.

лісове господарстволісове господарстволісове господарство

У вільний від роботи час студенти та викладачі мали можливість відпочити на березі озера Світязь та отримати енергію для подальшої роботи.

лісове господарстволісове господарство

Цей період був проведений максимально продуктивно та цікаво. Здобувачі вищої освіти отримали цінні практичні навички та досвід, необхідний для майбутньої професійної діяльності в лісовому секторі.

Кафедра лісового господарства