В рамках угоди про співпрацю між ЛНТУ та Університетом Марії Кюрі-Склодовської у Любліні 21 березня 2024 року відбулася онлайн робоча зустріч з колегами з економічного факультету UMCS з приводу обговорення освітніх програм за напрямом «Економіка».

З боку ЛНТУ на зустрічі були присутні завідувач кафедри економіки, д.е.н., проф. Олександр Шубалий та начальник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Корнейко, які представили досвід реалізації магістерських освітніх програм зі спеціальності 051 Економіка в ЛНТУ, а також реалізації програм подвійного дипломування із зарубіжними ЗВО-партнерами ЛНТУ.

Економіка

Колеги з UMCS – декан економічного факультету dr hab., prof. Mariusz Kicia, заступник декана з якості освіти dr Anna Tatarczak, завідувач кафедри мікроекономіки та прикладної економіки dr hab. Tomasz Kijek, prof. UMCS, завідувач кафедри економічної і регіональної політики dr hab., prof. Andrzej Miszczuk, представили досвід реалізації освітніх програм з економіки та організації системи забезпечення якості освіти в UMCS.

Зустріч пройшла в робочій атмосфері, з обміном думок між учасниками, що дозволить підвищити якість освітніх програм зі спеціальності 051 Економіка в ЛНТУ з перспективою для налагодження співпраці в рамках програм подвійного дипломування.

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий