Студентській науці відводиться важливе значення у процесі підготовки здобувачів за усіма рівнями вищої освіти зі спеціальності 051 Економіка в ЛНТУ. На кафедрі економіки функціонує студентський науковий гурток «Економіка та управління персоналом».

15 листопада 2023 року відбулося чергове засідання наукового гуртка зі студентами 1 та 2 курсів бакалаврських освітніх програм «Економіка» і «Управління персоналом та економіка праці».

Економіка

Керівник наукового куртка професор кафедри економіки Надія Рудь розповіла студентам про сучасні тенденції у сфері економічної науки, а також відзначила важливу роль молоді у продукування інноваційних ідей та подальшій їх реалізації на практиці. Також була окреслена тематика наукового гуртка.

Зі свого боку завідувач кафедри економіки Олександр Шубалий розповів студентам про важливість для студентів вибору власного напрямку наукових досліджень, що допоможе творчо освоювати матеріал в рамках навчального процесу, а також використовувати можливості участі у різноманітних конкурсах наукових робіт, наукових конференціях і семінарах, хакатонах, конкурсах бізнес-проектів, стартапів. Це сприятиме як розвитку  soft-skills, так і кращому засвоєнню фахових компетентностей, що допоможе в майбутньому отримати кращу роботу за фахом або створити власний бізнес.

Економіка

Крім того, студенти отримали інформацію про додаткові можливості, які має ЛНТУ щодо їх долучення до зарубіжних платформ професійного розвитку Coursera та Udemy, доступ до цікавих курсів на яких наразі є безкоштовний для українських студентів.

Економіка

Студенти отримали відповіді на актуальні питання, були окреслені організаційні аспекти їхньої подальшої наукової діяльності.

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий