Протягом  квітня місяця щорічно  проводяться Всеукраїнські студентські олімпіади за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, а також в Одеського державного екологічного університету.

Луцький НТУ представляли студенти-екологи третього та четвертого курсів, серед них , Саша Кушнір ЕОС -31, Яна Масовець і Ольга Заяць група ЕОС – 41 під керівництвом завідувача кафедри екології Василя Іванціва та доцента кафедри Віктора Волянського.

Учасники продемонстрували глибокі знання з таких дисциплін як «Загальна екологія» та «Екологія». Завдання були тестовими і відкритими. Повернулись студенти з дипломами та грамотами  за високий рівень підготовки з даних дисциплін.

Оксана Жадько,

асистент кафедри екології