На факультеті бізнесу та права ЛНТУ відбулися навчання під керівництвом представників управління ДСНС та відділу охорони праці та цивільного захисту ЛНТУ.

Викладачі, куратори академічних груп та здобувачі освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти освітніх програм Економіка, Управління персоналом та економіка праці, Маркетинг, Цифровий маркетинг, Менеджмент, Міжнародні економічні відносини, Міжнародний бізнес, Облік і оподаткування, Економіка підприємництва, Логістика, Право, Публічне управління та адміністрування,  Фінанси, банківська справа та страхування  проходили двоетапне навчання щодо поведінки та алгоритму дій викладачів та здобувачів освіти під час повітряної тривоги.

27 вересня 2022 року представниками ДСНС було проведено навчальну евакуацію здобувачів освіти та викладачів та відпрацьовано порядок дій та правила поведінки під час повітряної тривоги.

20 жовтня 2022 року представниками ДСНС у Волинській області було проведено навчання викладацького складу факультету бізнесу та права щодо алгоритму дій під час повітряної тривоги, переміщення та перебування в укриттях та забезпечення безпеки здобувачів освіти.

навчання

навчаннянавчаннянавчання