Традиційно, напередодні величного свята Великодня, в ЛНТУ влаштовують виставки-ярмарки відповідного декору. Цього року кафедра архітектури і дизайну вкотре влаштовувала продаж яскравих святкових виробів, а виручені кошти спрямують на допомогу військовим.
Святкові декорації створювали студенти третього курсу, а писанки розфарбовували здобувачі першого курсу.
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/A68EC7C3-2999-4CA8-8EAC-F72704F93E78.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/8714C96A-F0AF-4090-B172-923C5447B6CC.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/649A90B0-D1C0-4955-8E21-1DE6D2376386.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/D6524068-E770-4B53-A64F-1E532A573387.jpeg)
«Пробували різні матеріали і намагалися підійти нестандартно. Тут є гілочки верби, можна побачити еко-підхід, адже використовували перероблені матеріали, пробували використати цемент-бетон та здійснити контрастне поєднання матеріалів. Багато є концептуальних робіт, які пов’язані з Великоднем, але й містять патріотичний сенс. До прикладу, клітка, всередині якої великоднє яєчко, але яку можна відчинити і вона символізуватиме свободу, волю», - розповідає заступник декана факультету архітектури, будівництва і дизайну Ольга Приступа.
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/0D5BBCE1-7239-4D87-AC68-FD5F30F3A29A.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/4034BC7A-8B15-4AC1-B8C8-FBB4AC14731F.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/C4785102-DB27-433A-8D4F-C18B74CBE296.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/B4AD656A-BD99-4E9D-AC38-999C27F643B5.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/A91BEE0B-0503-4590-9AE6-7185C11DDCF0.jpeg)
Створюючи писанки, додають студенти, дотримувалися традиційної техніки розпису, малювали за готовими схемами і, водночас, виконували власні інтерпретації. Крім того, на виставці представили й святкові листівки, зроблені за допомогою комп’ютерних графічних програм. Вони ж мають тематичне поєднання Великодня та українських патріотичних елементів, просякнуті прагненням до перемоги та вірою у ЗСУ.
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/8F7D4A12-5A60-4FF6-9431-AD1B8BFF6585.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/C1095A3C-8452-4F31-865F-BCBE0CD59AD6.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/A3C0BAEB-7E57-4D25-AB81-B72E94512B1C.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/2E002C85-ECAA-46E4-9753-01C9BDFB41C0.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/DFB51FBD-A75C-45CF-9AE1-75FE35094C0B.jpeg)
Кожен охочий мав змогу оглянути виставку та придбати той виріб, який більше до вподоби і таким чином долучитися до збору коштів для наших захисників. Відтак, студентам вдалося зібрати понад 3500 гривень, які будуть спрямовані на допомогу військовим!