Традиційно, напередодні величного свята Великодня, в ЛНТУ влаштовують виставки-ярмарки відповідного декору. Цього року кафедра архітектури і дизайну вкотре влаштовувала продаж яскравих святкових виробів, а виручені кошти спрямують на допомогу військовим.

Святкові декорації створювали студенти третього курсу, а писанки розфарбовували здобувачі першого курсу.

ДизайнДизайнДизайнДизайн

«Пробували різні матеріали і намагалися підійти нестандартно. Тут є гілочки верби, можна побачити еко-підхід, адже використовували перероблені матеріали, пробували використати цемент-бетон та здійснити контрастне поєднання матеріалів. Багато є концептуальних робіт, які пов’язані з Великоднем, але й містять патріотичний сенс. До прикладу, клітка, всередині якої великоднє яєчко, але яку можна відчинити і вона символізуватиме свободу, волю», - розповідає заступник декана факультету архітектури, будівництва і дизайну Ольга Приступа.

ДизайнДизайнДизайнДизайнДизайн

Створюючи писанки, додають студенти, дотримувалися традиційної техніки розпису, малювали за готовими схемами і, водночас, виконували власні інтерпретації. Крім того, на виставці представили й святкові листівки, зроблені за допомогою комп’ютерних графічних програм. Вони ж мають тематичне поєднання Великодня та українських патріотичних елементів, просякнуті прагненням до перемоги та вірою у ЗСУ.

ДизайнДизайнДизайнДизайнДизайн

Кожен охочий мав змогу оглянути виставку та придбати той виріб, який більше до вподоби і таким чином долучитися до збору коштів для наших захисників. Відтак, студентам вдалося зібрати понад 3500 гривень, які будуть спрямовані на допомогу військовим!