Особисте свято сьогодні відзначає директор Любешівського технічного фахового коледжу ЛНТУ Анатолій Васильович Хомич.
Щиро вітаємо надзвичайно професійного колегу, людину, яка віддано працює над формуванням гідної молоді, гуртує великий педагогічний колектив і здійснює вагомий внесок у розвиток професійно-технічної освіти. Цінуємо співпрацю із Вами, підтримуємо у перспективних починаннях та актуальних ініціативах!
Зичимо міцного здоров’я, родинного добробуту, здійснення мрій та успішної реалізації задумів. Нехай міцною життєвою опорою будуть рідні та близькі, а професійні і особисті досягнення надихають на підкорення нових висот!
![вітання](/sites/default/files/inline-images/img_0442-1-768x512.jpg)