Вітаємо доктора економічних наук, професора кафедри економіки Надію Терентіївну Рудь із Днем народження!
Величезний досвід, надзвичайний талант, життєвий оптимізм і невтомне натхнення: саме те, чим вирізняється наша прекрасна колега!
Пишаємося тим, що можемо спільно із Вами працювати в одному колективі, радіти новим здобуткам і разом втілювати у життя перспективні проекти, розвиваючи освіту і науку, розвиваючи ЛНТУ!
Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, миру у Вашому домі та на нашій землі, любові та гармонії у родині. Хай здійснюються Ваші мрії, а життя наповнюється тільки приємними моментами і добрими людьми навколо!
![Вітання](/sites/default/files/inline-images/B8A69714-48F8-4CAA-A7C3-EF19B29E8ADF.jpeg)
З повагою, ректорат та колектив ЛНТУ