Талановита, активна, досвідчена науковиця, яка відкриває нові грані професійної діяльності, прагне звершень і впевнено їх досягає, виховує висококваліфікованих фахівців і сприяє становленню нового покоління успішної молоді.
Зичимо Вам міцного здоров’я, миру в Україні та у Вашій родині, успішної реалізації усіх задумів і планів, найміцнішої підтримки від рідних та щирості від друзів. Вірте, любіть, досягайте і насолоджуйтесь!
![вітання](/sites/default/files/inline-images/97785918_1133948066964181_4761028005608816640_n.jpg)
З повагою, ректорат та колектив ЛНТУ