Вітаємо з днем народження професора, завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Оксану Миколаївну Полінкевич

Мудра наставниця для студентів, успішна й талановита науковиця, щира й оптимістична колега. Дякуємо за Вашу відданість освіті, за допомогу і мудрість, яку ви передаєте.

Бажаємо Вам невичерпної інспірації, яка допомагатиме у світлій місії навчання. Нехай кожен день буде наповнений радістю, успіхами і нагородами за Вашу працю, а справи, які ви започаткували, стануть запорукою енергійності, цілеспрямованості та бажанню досягти нових висот!

Вітання

А ще, сьогодні особисте свято відзначає професор кафедри фізики та вищої математики ЛНТУ Сергій Анатолійович Федосов. Із 2023 року науковець поповнив колектив нашого університету і активно працює над вихованням гідної молоді і підготовкою висококласних фахівців. Талановитий і перспективний педагог уже був відзначений подякою ректора за наставництво здобувачів-переможців наукових конкурсів.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, миру й добробуту у родині, підтримки у колективі та натхнення на реалізацію усіх особистих та професійних задумів у вільній Україні!

Вітання