Сьогодні День народження відзначає кандидат юридичних наук, доцент кафедри права, учений секретар ЛНТУ Алла Михайлівна Земко.
Жінка, яка усіх заряджає оптимізмом, гарним настроєм і щирою усмішкою. Талановита науковиця, надійна колега і найкращий друг для своїх студентів.
Ми цінуємо співпрацю із Вами, неоціненний професійний досвід і величезний внесок у розвиток нашого університету. Зичимо міцного здоров’я, миру на нашій землі і злагоди у родині, щирої любові та підтримки від рідних, друзів та колег. Нехай кожен день Вашого життя буде сповненим лише радісними новинами, щасливими несподіванками та яскравими емоціями.
![вітання](/sites/default/files/inline-images/12_zemko.jpg)
З повагою, ректорат та колектив ЛНТУ