Вітаємо завідувача кафедри галузевого машинобудування Віталія Пуця з Днем народження!
Пишаємося тим, що працюємо в одному колективі із надзвичайним професіоналом своєї справи, спільно можемо реалізовувати прогресивні ідеї і бути однодумцями у втіленні актуальних проектів!
Зичимо Вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, злагоди і добробуту в родині! Хай здійснюються Ваші мрії, поряд завжди будуть надійні люди та щирі друзі, життя наповнюється яскравими барвами і невгамовним натхненням на звершення!
![Вітання](/sites/default/files/inline-images/3421D025-6189-494C-84DD-97B3BF50E13D.jpeg)
З повагою, ректорат та колектив ЛНТУ