Луцький національний технічний університет є провідним вищим навчальним закладом Західної України, який активно підтримує міжнародну співпрацю та академічну мобільність своїх викладачів та науковців. Завдяки цим ініціативам, ЛНТУ надає своїм співробітникам широкі можливості для обміну досвідом, участі в спільних наукових проєктах та підвищення кваліфікації в престижних університетах світу.

італія

Відрядження доцента кафедри прикладної механіки та мехатроніки Бориса Придального до Політехнічного університету міста Барі (Італія) є чудовим прикладом успішної реалізації таких можливостей.

З 3 липня по 2 серпня 2024 року доцент Борис Придальний перебував у відрядженні до Політехнічного університету міста Барі, Італія. Візит відбувався в рамках програми «Visiting Professor» на кафедрі механіки, математики та менеджменту, під керівництвом професора Джузепе Карбоне.

італіяіталія

Основною метою поїздки було проведення наукових консультацій, обмін досвідом та представлення результатів власних наукових досліджень.

Політехнічний університет міста Барі, розташований у мальовничому регіоні Пулья, є одним із провідних науково-дослідних закладів Італії. Спекотне літо не завадило активному навчальному процесу, що тривав у стінах університету, де панувала атмосфера наукового пошуку та інновацій.

італія

Програма візиту включала проведення наукових семінарів, участь у обговореннях з фахівцями різних напрямків та огляд сучасних лабораторій університету, що оснащені передовим обладнанням для вивчення властивостей матеріалів, включно з матеріалами біологічного походження.

італіяіталіяіталія

За результатами доповіді, що складалася з п’ятдесяти слайдів, Придальний Борис отримав кілька цінних порад щодо вдосконалення та розвитку представлених матеріалів, зокрема від фахівців у галузі математики. Приязне спілкування з членами кафедри та аспірантами під час обговорення результатів доповіді залишило приємні враження та підтвердило високий рівень професійної підготовки.

італіяіталіяіталія

Окрім цього, під час візиту відбулася участь у заході, присвяченому представленню випускних кваліфікаційних робіт студентів, що проходив у підкреслено урочистій атмосфері. Студенти впевнено представляли результати своїх досліджень перед великою та поважною аудиторією.

За результатами візиту доцент Придальний Борис отримав сертифікат, що підтверджує успішне завершення програми та активну участь у науково-освітньому процесі університету міста Барі.

італіяіталіяіталіяіталія

Міжнародна наукова співпраця, яку активно підтримує Луцький національний технічний університет, відкриває нові можливості для українських науковців і педагогів. Завдяки таким відрядженням, як ця поїздка, ЛНТУ сприяє інтеграції своїх співробітників у міжнародну наукову спільноту, підвищенню їхньої професійної компетенції та зміцненню наукового потенціалу України. Це підтверджує високий рівень освітніх програм та міжнародних зв'язків університету.