Студенти та викладачі одразу двох факультетів: митної справи, матеріалів та технологій і бізнесу та права взяли участь у неформатному воркшопі.
Вони відвідали найсмачніший ресторан Луцька Cafe de Vino і завдяки його власниці - чарівній та надзвичайно професійній Катерині Дирко, технічному бюро «A-Skill» стали учасниками науково-практичного воркшопу «Правові основи системи НАССР у ресторанному господарстві».
Ініціатором заходу є доцент кафедри права Олександра Філюк, яка окреслювала правові питання впровадження цієї системи.
![воркшоп](/sites/default/files/inline-images/%D0%B2%D0%B01_0.jpg)
![воркшоп](/sites/default/files/inline-images/%D0%B2%D0%B04.jpg)
![воркшоп](/sites/default/files/inline-images/%D0%B2%D0%B02_0.jpg)
![воркшоп](/sites/default/files/inline-images/%D0%B2%D0%B03.jpg)
Студенти та викладачі ФММТ: професори Дударєв І.М., Ягелюк С.В., Матвійчук Л.Ю., Ткачук В.В. (ОП Харчові технології та готельне господарство, Товарознавство та експертиза в митній справі, Готельно-ресторанна справа) мали можливість отримати відповіді на запитання щодо практичних апектів застосування НАССР , прослухати реальні кейси та деталі, пройти на кухню найсмачнішого закладу міста та оцінити як дотримуються усіх норм та вимог та як на ділі, а не на словах, впроваджують дану систему аналізу ризиків задля забезпечення безпечного функціонування закладу харчування.
Надихає, коли люди працюють, вкладаючи частинку серця, тоді усе бездоганно! Саме такі враження залишилися у наших здобувачів вищої освіти та викладачів!
![воркшоп](/sites/default/files/inline-images/%D0%B2%D0%B05.jpg)
![воркшоп](/sites/default/files/inline-images/%D0%B2%D0%B06.jpg)
![воркшоп](/sites/default/files/inline-images/%D0%B2%D0%B07.jpg)
![воркшоп](/sites/default/files/inline-images/%D0%B2%D0%B08.jpg)
![воркшоп](/sites/default/files/inline-images/%D0%B2%D0%B09.jpg)
![воркшоп](/sites/default/files/inline-images/%D0%B2%D0%B010.jpg)
Валентина Ткачук, декан ФММТ