Щорічно, 10 жовтня, відзначається Всесвітній день психічного здоров’я.

Психічне здоров’я є надзвичайно важливим у житті кожної людини, оскільки це стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати та вносити вклад у суспільство. Цьогоріч до святкування доєднались і майбутні психологи – студенти першого курсу ЛНТУ.

психологіяпсихологіяпсихологіяпсихологія

Здобувачі обговорили цю важливу тему, розібрались у важливості психічного здоров’я у житті людини. Основні складові здоров’я записали у «Квітку здоров’я», яка у кожної із трьох команд була змістовно наповненою і по-своєму цікавою.

Фактори, які шкодять нашому здоров’ю, занотували на хмаринках, чим утворили небо шкідливих звичок.

Також кожен мав можливість зобразити свої найголовніші страхи на малюнку. Студенти дуже творчо підійшли до цього завдання і захоплено та зацікавлено виконували його. Готові малюнки були складені у скриньку страхів, а для того, аби позбутись їх, треба було лише посміхнутись.

психологіяпсихологіяпсихологіяпсихологіяпсихологіяпсихологіяпсихологія

До студентів також доєдналась декан факультету Герасимчук Галина Андріївна та зробила свій вклад у «Квітку здоров’я» і хмаринки шкідливих звичок.

Після виконаних завдань усі залишили свої позитивні емоції і частинку свого настрою на промінчиках теплого сонечка. Погода також вирішила посміхнутися нам гарним сонцем, щоби зробити теплі осінні світлини.

Тепер у нашій країні більше обізнаних людей у сфері психічного здоров’я!

психологіяпсихологіяпсихологіяпсихологіяпсихологіяпсихологіяпсихологія

Доцент кафедри СГТ – Лілія Потапюк