Вступна кампанія 2022 набирає обертів. Нині триває етап здачі національного мультипредметного тесту, а далі відбуватиметься гаряча пора, коли вступників чекатимуть у закладах вищої світи для подачі документів.

Уже зараз майбутні абітурієнти намагаються дізнатися усе про омріяний заклад вищої освіти, а тому щодня приходять із батьками та друзями в ЛНТУ, аби на власні очі побачити ЗВО та познайомитися із його командою.

Щоби допомогти вступникам швидше адаптуватися у стінах університету, дізнатися усе про умови вступу, правильно зареєструвати електронний кабінет та подолати комунікаційні бар’єри із деканами та викладачами, в ЛНТУ створили Студентську приймальну.

студприймальна

До справи залучені активні і перспективні здобувачі, які свого часу пройшли шлях від розгубленого вступника до впевненого у собі студента і тепер діляться цінними порадами та успішним досвідом.

Отож, запровадили Студентську приймальну на базі приймальної комісії ЛНТУ, яку очолює відповідальний секретар Ірина Бандура. Молодь пройшла відповідне навчання та інструктаж щодо надання компетентних консультацій абітурієнтам.

Більше того, профільну юридичну допомогу вступникам також надають студенти-юристи. Звісно, уся робота відбувається під керівництвом досвідчених практиків, утім спілкування між молоддю допомагає подолати страх та розгубленість абітурієнтів і налаштувати їх на дружній лад уже з перших хвилин перебування в ЛНТУ.

студприймальнастудприймальнастудприймальна

Про основні функції Студентської приймальні розповідає її голова Марія Бандура. За її словами, студентська команда займається проведенням промоційної та консультативної роботи, зокрема, інформує абітурієнтів про усі етапи вступної кампанії, важливі дати, факультети та спеціальності ЛНТУ. Здебільшого, цю роботу виконують за допомогою Телеграм чат-бота «Вступ 2022». (Туди обов’язково потрібно додатися за посиланням: https://t.me/VseProVstup_bot)

Водночас, студенти створюють та поширюють інформаційні відеоролики та є активними учасниками профорієнтаційної роботи.

студприймальна

Разом з тим, з початком вступної кампанії, Студентська приймальна дислокується у головному корпусі ЛНТУ, де радо зустрічає майбутніх студентів.

Їхні завдання, каже Марія Бандура, зустрічати абітурієнтів та їхніх батьків, допомагати у логістиці та у пошуку необхідних консультативних пунктів, надавати інформацію щодо наявності необхідних документів та допомагати у створенні електронних кабінетів. Для вступників та їхніх батьків, студенти ЛНТУ проводять екскурсії університетом, розповідають про переваги навчання у ЗВО, ознайомлюють з інфраструктурою та знайомлять із викладачами.

студприймальнастудприймальна

А ще, Студентська приймальна влаштовує тематичні «вечорниці» для ближчого знайомства із абітурієнтами. Так, вступники уже стали частиною святкування Івана Купала і долучилися до традиційних українських розваг у цей день. На разі, студенти працюють над влаштуванням наступної події – Спорт-вечора, під час якого продовжиться знайомство вступників із Політехом. Молодь матиме нагоду разом пограти у волейбол, бадмінтон, твістер тощо і просто поспілкуватися про студентське життя.

студприймальнастудприймальна

Загалом же, команда Студентської приймальні складається з близько 30 осіб, які дотримуються принципу «Рівний рівному», стирають усі комунікаційні бар’єри та створюють щире і відкрите середовище для своїх юних колег.

Отож, Студентська приймальна чекає на вас! З любов’ю, Політех!