На запрошення директора Волинського обласного центру соціальних служб Ольги Ярощук викладачі кафедри соціогуманітарних технологій – к.і.н., доцент Ірина Сушик та к.психол.н., доцент Микола Бабій долучились до онлайн-навчання для надавачів соціальних послуг недержавного сектору.

Соціогуманітарні технології соціогуманітарні технології

Ірина Сушик виступила з темою «Етика та професійна відповідальність надавачів соціальних послуг недержавного сектору», в якій зупинилася на міжнародних та вітчизняних етичних стандартах у роботі соціальних працівників/соціальних менеджерів як надавачів соціальних послуг; важливості етико-деонтологічних принципів та кодексів, що забезпечують етичну регламентацію професії, а також питаннях соціальної відповідальності надавачів соціальних послуг.

Соціогуманітарні технології Соціогуманітарні технології

Микола Бабій розкрив тему «Психологічні причини професійного вигорання». Лектор детально розкрив загальну картину цього синдрому та причини його виникнення. Слухачі отримали вичерпну інформацію про особливості перебігу та симптоматику емоційного вигорання, а також лектор надав психологічні поради, як уникнути вигорання, окреслив шляхи ревіталізації професійного здоров’я.

Соціогуманітарні технології

Співпраця кафедри соціогуманітарних технологій ЛНТУ та Волинського обласного центру соціальних служб розширюється через проведення спільних навчальних та наукових заходів, запрошення гостьових лекторів, можливостей для здобувачів проходити практику, що сприяє розвитку спеціальностей кафедри.

Завідувачка кафедри соціогуманітарних технологій Оксана Жук