Викладачі кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Пахолюк Олена, Ягелюк Світлана, Речун Оксана, Передрій Оксана розпочали навчання у «Школі підприємництва», яка проходить у місті Луцьку.
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_2358_0.jpeg)
«Школа підприємництва» відбувається у рамках проєкту Львівська торгово-промислова палата, у партнерстві з Жіноча Ділова Палата України у рамках проєкту ЮНІДО «Навчання з розвитку підприємництва в Україні».
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_2357_0.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_2361.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_2360.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_2359.jpeg)
9 надихаючих тренінгів з провідними спікерами України, під час яких слухачі отримають найсучасніші знання та інструменти з розвитку підприємництва, торгівлі.
Тривалість програми - 1 місяць.
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_2356_0.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_2355_0.jpeg)