5 червня 2023 року відбувся захід для учнів 8 та 10 класів Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради, на якому молодь ознайомилася з сучасними підходами в плануванні, проєктуванні та моделюванні інженерних та архітектурних об’єктів.

АТТАТТ

Захід відбувся на базі Луцького національного технічного університету та був присвячений темі «Дорожня безпека в віртуальному світі: можливості та перспективи імітаційного моделювання». У рамках заходу також проводився тренінг зі створення імітаційної моделі дорожнього руху в PTV Vissim.

Також на базі Волинського наукового ліцею була організована лекція та майстер-клас на тему «Основи архітектури, дизайну та ландшафтного дизайну». Учасники мали змогу дізнатися більше про планування, архітектуру, урбаністику та принципи забудови сучасних міст. Друга частина заходу відбулася 8 червня.

АТТАТТАТТАТТ

Участь у тренінгу зі створення імітаційної моделі дорожнього руху в PTV Vissim дає молоді унікальну можливість сприймати проблеми дорожньої безпеки з нової перспективи та шукати інноваційні рішення. Це допомагає набути практичних навичок та розуміння того, як можна поліпшити безпеку дорожнього руху за допомогою сучасних технологій.

АТТАТТАТТАТТ

Натомість ознайомлення з основами архітектури, дизайну та ландшафтного дизайну допомагає молодим учасникам зрозуміти важливість розробки структурно збалансованих та естетично привабливих просторів. Вони можуть освоїти основні принципи та методи планування міст, враховуючи функціональність, ергономіку, енергоефективність та естетичні аспекти.

АТТАТТАТТАТТ

Залучення молоді та використання сучасних підходів до планування, архітектури та інжинірингу є критичними факторами для створення стійкого та ефективного розвитку нашого суспільства. Воно допомагає створити умови для інноваційного мислення, творчого підходу та розвитку нових рішень, що сприятимуть сталому розвитку нашої країни.

АТТАТТАТТАТТАТТАТТАТТ