1 червня, у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбувся захід, приурочений Міжнародному дню захисту дітей. Дійство організовано Поліцією Волині для малечі та дітей, які були змушені переселитися через повномасштабне вторгнення росії в Україну. До заходу також долучилися представники Луцького національного технічного університету.

захист дітейзахист дітей

Для дітей були створені локації із різними майстер-класами, виступи аніматорів та забави з окулярами віртуальної реальності. Зокрема, усіх пригостили різноманітними смаколиками. На завершення, відбулася прем’єра вистави «Аліса. Повернення у Дивокрай», після чого всі залишилися з позитивними емоціями.

Від Луцького національного технічного університету участь в заході брали студенти та викладачі спеціальності Середня освіта (Інформатика) Ольга Гулай, Віталій Кабак, Ніна Здолбіцька, Валерій Чурик.

захист дітейзахист дітейзахист дітей