Викладачі кафедри товарознавства та експертизи в митній справі та здобувачі освітніх програм «Митна справа та торгівля» та «Товарознавство та експертиза в митній справі» взяли участь у семінарі «Екологічне маркування та єдиний ринок ЄС».

ТЕМС

Про актуальність та важливість даної тематики студентам наголосив завідувач кафедри екології Василь Іванців. Учасники семінару поглибили свої знання щодо екологічного маркування, дізналися про нові можливості розширення ринків збуту та підвищення конкурентоспроможності товарів, що відкриваються завдяки проведенню екологічної сертифікації продукції; визначили роль держави в регулюванні застосування екологічного маркування.

ТЕМС ТЕМС

Семінар проведений ВГО «Жива планета» - акредитованим органом екологічної сертифікації в Україні за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

ТЕМС ТЕМС