3 квітня 2024 року викладачі та студенти кафедри товарознавства та експертизи в митній справі ЛНТУ взяли участь у вебінарі «Академічна доброчесність в наукових дослідженнях».
Захід був проведений з метою популяризації принципів академічної доброчесності організований ННІ економіки, управління, права та інформаційних технологій ПДАУ.
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_5706_0.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_5705_0.jpeg)
Цікавим було обговорення міфів про академічну доброчесність та інструментів виявлення академічної недоброчесності та боротьби з нею.
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_5707_0.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_5708_0.jpeg)
Під час реалізації вебінару був здійснений благодійний збір коштів на баггі для евакуації 5-ї окремої танкової бригади, яка зараз на позиціях в с.Роботине.
Кафедра ТЕМС