Виробнича міжфакультетська екскурсія майбутніх інженерів та економістів

Важливим етапом формування спеціаліста високого класу є здатність втілювати теоретичні знання у практику. Тому для майбутніх фахівців дуже важливо ознайомлюватися з безпосередніми виробничими процесами.

19 березня 2015 року студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування» у супроводі викладачів кафедр економічної теорії та міжнародної економіки Оксани Урбан і Наталії Галазюк та матеріалознавства та ПФКМ Наталії Імбірович ознайомились з виробництвом металопластикових вікон та дверей на ТзОВ «Алкон», яке успішно працює з 1998 року.

Директор підприємства Орест Кріль розповів, що сам навчався в стінах Луцького НТУ і знає, як важливо майбутнім фахівцям отримувати не тільки ґрунтовні теоретичні знання, але й постійно відвідувати виробництво. З огляду на це, він досить детально і кваліфіковано розповів про кожну операцію, яка проводиться на виробничих дільницях. Орест Богданович наголосив на основних принципах роботи компанії: «Енергозбереження. Екологічність. Професіоналізм і надійність. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Доступні ціни» та ознайомив студентів з програмним забезпеченням, яке використовується для проектування вікон та дверей.

У виробничому цеху студенти мали змогу побачити операції армування, пробивання отворів, зварювання на машині Elumatec німецького виробництва, запресовування, зачистки, збирання, скління вікон. На дільниці контролю якості майбутні фахівці ознайомились з роботою стенда, який моделює умови реальної роботи виготовленої продукції.

Оксана Урбан,

Наталія Галазюк,