Перейти до основного вмісту

Як дискутували навколо актуальних проблем менеджменту
на міжнародній конференції студенти, аспіранти
та молоді вчені в Луцькому НТУ

20 березня 2015 року на кафедрі менеджменту та маркетингу факультету бізнесу Луцького національного технічного університету відбувалася ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки» (2nd International scientific and practical conference for students, posgraduates and young scientists «Current problems of management under the conditions of innovative development of economy»), в якій взяли участь 225 учасників із 7-ми зарубіжних та 6 українських вищих навчальних закладів. Співорганізаторами конференції виступили вищі навчальні заклади Азербайджану, Білорусії, Польщі, Болгарії, Вірменії, Грузії, Кіпру, Киргизстану, Литви, Чехії.

Робота конференції тривала в 12-х основних секціях: «Теорія та практика менеджменту підприємств», «Адміністративний менеджмент», «Менеджмент ЗЕД», «Менеджмент персоналу», «Фінансовий менеджмент», «Маркетингове управління підприємствами», «Логістичне управління підприємствами», «Управління виробничими системами», «Менеджмент у готельному бізнесі та туризмі», «Інноваційно-інвестиційні засади розвитку підприємств», «Інформаційні системи в менеджменті», «Управлінські аспекти облікового забезпечення менеджменту».

З вітальною промовою зустріли учасників та гостей заходу перший проректор Луцького НТУ, д.е.н., професор Зоряна Герасимчук, декан факультету бізнесу Луцького НТУ, д.е.н., професор Тарас Божидарнік, завідувач кафедри менеджменту та маркетингу, к.е.н., професор Валентина Морохова та заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кошарук. Зокрема, перший проректор Зоряна Герасимчук підкреслила актуальність кожної із секцій науково-практичної конференції для економіки України і виразила упевненість у тому, що учасники конференції стануть безпосередніми творцями майбутнього економічної науки. Головне ж побажання – продовжувати такі зустрічі, які зміцнюють наукові та творчі зв’язки між науковцями, закладами і навіть країнами. Сергій Кошарук підкреслив важливість наукових напрацювань в напрямі інноваційного розвитку менеджменту, акцентуючи увагу на необхідності тісної співпраці університетів, держави та бізнес-структур.

 

Обрана тема науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики. Аудиторія активно брала участь в дискусіях, обговореннях доповідей та прийнятті резолюції. Почесні гості та члени організаційного комітету відзначили ґрунтовність підготовлених виступів. На завершення було підбито підсумки конференції та визначено кращі доповіді.

За результатами виступів учасників на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки» було визначено 6 переможців, що нагороджені дипломами 1, 2 та 3 ступенів.

І місце – Антон Безносиков, Луцький національний технічний університет;

 

ІІ місце – Лідія Кривов’язюк, Луцький національний технічний університет; Яна Ткачук, Луцький національний технічний університет;

ІІІ місце – Олена Багнюк, Луцький національний технічний університет; Анастасія Гаврилюк, Луцький національний технічний університет;  Вікторія Коханська, Луцький національний технічний університет.

Авторам найкращих доповідей за плідну роботу були вручені почесні грамоти, а студенти, які проявили найбільшу активність під час роботи конференції, отримали подяки.

 

7 учасників конференції були відзначені грамотами в трьох номінаціях: «За оригінальність наукового дослідження та активну участь у конференції» (Костянтин Збишко, Ковельський промислово-економічний коледж Луцького НТУ; Іван Куцин, Волинський інститут економіки та менеджменту); «За використання інноваційних підходів у науковому дослідженні та активну участь у конференції» (Наталія Виядач, Луцький національний технічний університет; Анастасія Демчук, Луцький національний технічний університет); «За прикладний характер наукового дослідження та активну участь у конференції» (Тетяна Мелесик, Волинський інститут економіки та менеджменту; Катерина Хоменко, Луцький національний технічний університет; Тетяна Літковець, Луцький національний технічний університет).

Студенти із задоволенням поділилися враженнями та думками стосовно участі в міжнародній конференції.

Іван Куцин, Волинський інститут економіки та менеджменту: «Доповіді учасників конференції  були дуже цікавими і актуальними для української економіки як в плані управлінською діяльністю, так і в плані ЗЕД. Важливо, що вони були підготовлені молодими аспірантами, студентами, які прагнуть змін у цій країні. Я вперше на такій конференції і це був хороший досвід – виступити  перед такою аудиторією. Маю велике бажання більш детально дослідити свою тему дослідження з точки зору вигідної співпраці України з Вишеградською четвіркою  в енергитичні сфері  щодо реверсної поставки  газу».

Тетяна Мелесик, Волинський інститут економіки та менеджменту: «Це мій перший досвід участі у таких конференціях, і це чудовий шанс отриати багато нової інформації.Тема конференції надзвичайно актуальна сьогодні і змогла зацікавити всіх присутніх та доповідачів. Буду продовжувати працювати над темою своєї доповіді, адже хто як не ми – українська молодь – створюємо економічне і політичне майбутнє України». 

Костянтин Збишко, студент Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ зазначив, що такі конференції – це унікальна нагода обмінятися думками, отримати новий досвід та продемонструвати свої напрацювання з конкретної теми дослідження.

Уже традиційна на факультеті бізнесу Луцького НТУ ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки»» була проведена на високому організаційному та науковому рівні. Декан факультету бізнесу професор Тарас Божидарнік підкреслив: «Я пишаюся тим, що на факультеті бізнесу навчаються студенти з високим науковим, інноваційним потенціалом, дослідження яких характеризуються високим науково-практичним інтересом».

Професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту та маркетингу Луцького НТУ щиро вітає переможців та бажає подальших звершень на наукові ниві та успіхів у навчанні.

Неля Герасимяк,
заступник декана
факультету бізнесу