На кафедрі комп’ютерної інженерії та кібербезпеки відбулися захисти міждисциплінарної курсової роботи ОП 123 «Комп’ютерна інженерія».
До складу комісії входили завідувач кафедри, професор Наталія Чернящук; гарант ОП 123 «Комп’ютерна інженерія», доцент Світлана Лавренчук та керівники КР доцент Петро Пех, доцент Наталія Багнюк.
Важливою складовою професійної підготовки майбутніх фахівців є науково-пошукова робота, яка з одного боку, дозволяє реалізувати на практиці знання та навички, набуті під час вивчення навчальних дисциплін, з іншого – зорієнтована на власний науковий пошук здобувача.
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/6C0582E2-9114-4963-B738-0B302B3037E2.jpeg)
Міждисциплінарна курсова робота – це самостійна науково‐дослідницька робота, її мета – систематизація, закріплення, розширення теоретичних і практичних знань студента.
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/F338CD58-7149-438B-BE9E-8000CFAA87D0.jpeg)
Міждисциплінарна курсова робота є одним з видів наукової роботи. Самостійним науковим дослідженням студента, яке поєднує декілька дисциплін професійної підготовки бакалавра.
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/03369077-52A4-4857-80AF-D1EE3C6A461A.jpeg)
Міждисциплінарна курсова робота дає змогу виявити здатність студента самостійно осмислити проблему, творчо, критично її дослідити, вміння збирати, аналізувати і систематизувати літературні джерела, здатність застосовувати отримані знання при вирішенні практичних завдань, а також формулювати висновки, пропозиції, рекомендації з предмета дослідження.
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/5CD8A171-D322-4C98-9AEF-201B53930822.jpeg)
Метою виконання міждисциплінарної курсової роботи є систематизація, закріплення та розширення теоретичних знань, їх застосування для вирішення конкретного практичного завдання відповідно до вимог ОП зі спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія».
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/9AC88FA6-DB0D-419A-90A9-7B9FEE304A42.jpeg)
Після засвоєння навчальної дисципліни студенти мають продемонструвати такі результати навчання:
–знання: досягнення світової і української науки у відповідній області; алгоритми постановки теми, проблеми та мети роботи; технологію презентації та захисту результатів наукових досліджень;
–уміння: правильно ставити перед собою цілі і завдання курсової; шукати потрібні матеріали для дослідження (літературу); систематизувати знайдені матеріали; досвід: самостійної науково-дослідницької діяльності; публічного виступу; наукового письма; проведення інформаційного пошуку та досвіду передачі наукової інформації.
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/225E9019-4C55-47A4-9A03-5C57E1ADEE8A.jpeg)
Члени комісії в цілому високо оцінили якість розробки програмних продуктів, доповіді та загальні результати робіт, зроблених студентами та їхніми науковими керівниками.
Вітаємо студентів з успішним захистом курсових робіт. Бажаємо натхнення, нових успіхів і досягнень у навчанні!
проф. Наталія Чернящук,
завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки