На кафедрі комп’ютерної інженерії та кібербезпеки відбулися захисти міждисциплінарної курсової  роботи  ОП 123 «Комп’ютерна інженерія».

До складу комісії входили завідувач кафедри, професор Наталія Чернящук; гарант ОП 123 «Комп’ютерна інженерія», доцент Світлана Лавренчук та керівники КР доцент  Петро Пех, доцент Наталія Багнюк.

Важливою складовою професійної підготовки майбутніх фахівців є науково-пошукова робота, яка з одного боку, дозволяє реалізувати на практиці знання та навички, набуті під час вивчення навчальних дисциплін, з іншого – зорієнтована на власний науковий пошук здобувача.

ФКІТ

Міждисциплінарна курсова робота – це самостійна науково‐дослідницька робота, її мета – систематизація, закріплення, розширення теоретичних і практичних знань студента.

ФКІТ

Міждисциплінарна курсова робота є одним з видів наукової роботи. Самостійним науковим дослідженням студента, яке поєднує декілька дисциплін професійної підготовки бакалавра.

ФКІТ

Міждисциплінарна курсова робота дає змогу виявити здатність студента самостійно осмислити проблему, творчо, критично її дослідити, вміння збирати, аналізувати і систематизувати літературні джерела, здатність застосовувати отримані знання при вирішенні практичних завдань, а також формулювати висновки, пропозиції, рекомендації з предмета дослідження.

ФКІТ

Метою виконання міждисциплінарної курсової роботи є систематизація, закріплення та розширення теоретичних знань, їх застосування для вирішення конкретного практичного завдання відповідно до вимог ОП зі спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія».

ФКІТ

Після засвоєння навчальної дисципліни студенти мають продемонструвати такі результати навчання:

–знання: досягнення світової і української науки у відповідній області; алгоритми постановки теми, проблеми та мети роботи; технологію презентації та захисту результатів наукових досліджень;

–уміння: правильно ставити перед собою цілі і завдання курсової; шукати потрібні матеріали для дослідження (літературу); систематизувати знайдені матеріали; досвід: самостійної науково-дослідницької діяльності; публічного виступу; наукового письма; проведення інформаційного пошуку та досвіду передачі наукової інформації.

ФКІТ

Члени комісії в цілому високо оцінили якість розробки програмних продуктів, доповіді та загальні результати робіт, зроблених студентами та їхніми науковими керівниками.

Вітаємо студентів з успішним захистом курсових робіт. Бажаємо натхнення, нових успіхів і досягнень у навчанні!

проф. Наталія Чернящук,

завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки