В ЛНТУ стартував Тиждень відкритого уряду. В рамках ініціативи, в університеті відбувається низка тренінгів та лекцій для студентів та викладачів ЗВО. Розпочався тиждень із зустрічі студентів з уповноваженим з антикорупційної діяльності ЛНТУ, доцентом кафедри права Сергієм Зициком. Сьогодні ж здобувачі кафедри соціогуманітарних технологій мали можливість взяти участь у  тренінгу з гендерних питань.

Розпочала захід завідувач кафедри соціогуманітарних технологій Оксана Жук: «Ми долучилися до міжнародної ініціативи - Тиждень відкритого уряду. Багато країн-учасниць приєдналися до цієї акції  і цього тижня говорять про відкритість уряду, про демократію, про взаємодію громадянського суспільства і влади, про різні аспекти існування та функціонування громадянського суспільства. Одним із таких питань є гендерне,яке сьогодні зачепимо і ми».

Тож у ролі запрошеного спікера сьогодні виступила радниця голови Волинської ОДА з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, протидії насильству за ознакою статі та торгівлі людьми Наталія Рябушенко.

«Сьогодні ми зачепимо ті питання, з якими стикаємося щодня, але так влаштований світ, що ми не акцентуємо на них увагу. Це ті речі, до яких ми звикли та які були вибудувані суспільством. Тематика нашої зустрічі стосується гендерної рівності, самого поняття гендеру, і ми обговоримо ті сторони життя, на які воно впливає», - зауважила експертка.

соціальне забезпеченнясоціальне забезпеченнясоціальне забезпеченнясоціальне забезпеченнясоціальне забезпеченнясоціальне забезпеченнясоціальне забезпеченнясоціальне забезпечення

Так, лекторка розповіла студентам про гендерну рівність і яким чином це поняття відображається у нашому житті, роз’яснила теоретичні аспекти розуміння гендеру та навела приклади із реального життя, про те, як усталене розуміння чогось «нормального» може змінюватися із плином часу. Також учасники заходу обговорили питання гендерних стереотипів та гендерних ролей у суспільстві, вибудовуючи ефективний, цікавий та жвавий діалог.

Уже завтра, 11 травня, Тиждень відкритого уряду продовжиться у вигляді ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Соціальна допомога і соціальна робота: виклики сучасності».