Як в ЛНТУ «Сміливу гривню» збирали

Студенти ЛНТУ долучилися до благодійної ініціативи «Смілива гривня» від Національного банку України, мета якої об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії.

ФОТО

Так, мобілізація коштів для підтримки Збройних Сил України проводилася студентами третього курсу освітньої програми "Фінанси, банківська справа та страхування" ЛНТУ. Координатори заходу - завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Вікторія Дорош та куратор курсу Тетяна Коробчук. Як зазначають координатори, кожна гривня зібраних коштів передана у відділення «Ощадбанку» та буде спрямована на допомогу українській армії задля наближення нашої перемоги.

ФОТО

Варто зауважити, що до 31 жовтня 2022 року кожен може здати монети номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень, в пунктах прийому монет. Перелік пунктів за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/#rahunok. Неплатіжні монети (монети номіналом 1, 2, 5, 25 копійок) можна спочатку обміняти у відділеннях Ощадбанку, ПриватБанку, Райффайзен Банку, а потім переказати на спецрахунок НБУ на допомогу армії.

Наближаймо перемогу разом зі сміливою гривнею!