Як заснувати бізнес «з нуля» простому студенту, маючи в кармані лише стипендію, багато цікавих креативних ідей та мрію, яка окрилює?

У п’ятницю 10 листопада студенти ЛНТУ різних спеціальностей, в рамках вивчення начальної дисципліни загальноуніверситетського вибору «Організація та розвиток власного бізнесу» відвідали один із найбільш популярних молодіжно-розважальних закладів м. Луцька MOJO Hall / MOJO Sky Garden.

Економіка

Спікером нашої практичної лекції був бізнес-тренер; ідейний натхненник закладів у сфері розваг та харчування м. Луцька, засновник MOJO Роман Хорзов.

Найперше хочемо щиро подякувати за гостинність MOJO: за ароматну каву та солодкий сті . Це було, насправді, дуже приємно… та ще й після університетських занять.

Економіка

В теплій затишній атмосфері розпочалася цікава та захоплююча розповідь нашого бізнес-тренера про: як започаткувати свій бізнес з «нуля», маючи лише велике бажання та багато цікавих ідей, але не маючи хорошого стартового капіталу; ризики і бізнесі і чому не потрібно «здаватися» навіть коли втрачаєш…; чи існує дружба в бізнесі…?; роль та підтримка держави приватного бізнесу; досвід та чому він так «дорого» вартує…

Економіка

І насправді, тем, якими з радістю поділився з нами Роман Вікторович зі свого власного досвіду було дуже багато.

Наш невеличкий бізнес-івент вдався на всі 100%.

Щиро дякуємо Роману Вікторовичу за таку цікаву та корисну інформацію, якою Ви поділилися зі студентами.

Процвітання Вам та Вашому бізнесу!

Доцент кафедри економіки

Антоніна Гордійчук