Перейти до основного вмісту

Днями молоді вчені ЛНТУ приєдналися до презентації виставки просторового плану Луцька та дизайн-гри, спрямованої на створення нової просторової ідентичності міста. Події відбулися в рамках проєкту Urban Vision Lutsk, другий етап проєкту  — комплексного урбаністичного дослідження міста.

Проєкт такого масштабу один з небагатьох в Україні й допоможе сформувати стратегію розвитку Луцька.

Проєкт Urban Vision Lutsk реалізовують ГО «Місто.Перезавантаження» та ГО «Urban Reform» за ініціативи та фінансування ГО «Алгоритм дій» та за сприяння Луцької міської ради.

Молоді вченіМолоді вченіМолоді вчені

Важливий напрямок Urban Vision Lutsk — співпраця з лучанами, спільні обговорення. Адже саме жителі Луцька мають чимало ідей, які зроблять наше місто ще комфортнішим.

Саме для цього 12 серпня на Театральному майдані зібралися понад 100 лучан.

Молоді вченіМолоді вченіМолоді вчені


Спочатку містяни взяли участь у презентації виставки просторового плана міста, а згодом — у дизайн-грі. Об’єдналися у дві групи «Забудова» і «Туризм та міські простори», активно планували, додавали позначки на мапі Луцька та презентували ідеї.

Ось лише маленька частинка напрацювань:

- зʼєднати неактивні зони з містом, дати друге життя Сапалаївці і створити навколо неї місця з різними активностям, веломаршрут;

- створити більше зон відпочинку. Наприклад, скейтпарк позаду історичного факультету, сквер на вулиці Івана Франка;

- створити пересадковий вузол у місті, організувати легший рух та кільцевий маршрут, який приєднає до міста лівий берег;

- всю історичну територію зробити пішохідною, розбити на райони для бізнесу, культури та мистецтва.

Молоді вченіМолоді вченіМолоді вчені


Виставку із просторовим планом Луцька з 14 серпня буде розміщено біля ценру Дія.Бізнес у Луцьку (вул. Богдана Хмельницького, 26), щоб усі охочі змогли її переглянути.

Згодом буде опубліковано посилання на сайт проєкту, де буде відображено дослідженням міста та матеріалами виставки.