Студенти-працівники юридичної клініки ЛНТУ «Veritas», разом з директоркою клініки та доцентом кафедри права Олександрою Філюк доєдналися до проекту «Місто добра».

Юридична клініка

Учасники поїздки розповіли дітлахам про Конституцію України та їхні права, провели лекцію для мам, які там перебувають і розповіли про те, як діяти, якщо дитина стала жертвою булінгу чи сама проявляє агресію.

Разом з тим, клініцисти зустрілися із директором юридичного департаменту «Міста добра» й домовилися про подальшу співпрацю.

Юридична клінікаЮридична клініка

«Неймовірний день в Місті добра: провели інтерактивну лекцію про права людини та булінг для діток та їхніх мам. Були раді долучитися до чудового проекту та отримати корисний досвід», - кажуть студенти.

Юридична клінікаЮридична клініка

Варто зазначити, що «Місто Добра» – це благочинний Всеукраїнський проект, великий комплекс надання соціальних послуг та притулку мамам з дітьми, які потрапили у складну життєву ситуацію, стали жертвами домашнього насилля, мають ризик опинитися на вулиці, потребують підтримки в соціалізації та реінтеграції, проживають за межею бідності. В «Місті добра» борються за кожну маму для дитини, тут мами-безхатьки, мами-сироти та випускниці інтернатів, мами, розчавлені домашнім насильством і байдужістю, знайдуть прихисток і підтримку. Кожна мама отримує індивідуальний план свого особистісного зростання, з планами на майбутню освіту, здобуття професії.