В ЛНТУ вчергове відбувся освітній проект-тренінг для школярів та вчителів Волині «З ШІ на ТИ». Захід організований у співпраці Волинської обласної МАН та ЛНТУ.

фото

Це новий проект, що відбувається на базі нашого університету і до сьогоднішньої участі у ньому доєдналися учні та педагоги з  Володимирської, Ковельської, Луцької, Підгайцівської, Олицької та   Городищенської  територіальних громад.

Основним спікером заходу традиційно виступив доцент кафедри комп’ютерних наук ЛНТУ Юрій Лук’янчук, який спеціалізується на вивченні штучного інтелекту. Науковець розповів про перетворення традиційної інформатики у школах на ІТ-студії та запровадження цифрового сервісу для дітей «Мрія» із елементами ШІ. Окремо лектор розповів про професії, які у майбутньому зможе замінити штучний інтелект, зачепив основи роботи у ChatGPT та представив найкращі нейромережі у своїх категоріях.

Завершився захід врученням сертифікатів про участь у тренінгу ректором ЛНТУ Іриною Вахович. Вона привітала учасників та побажала успіху у подальшому вивченні ШІ.

Нагадуємо, якщо маєте бажання «подружитися» зі штучним інтелектом,  у  вас ще є можливість відвідати завершальний тренінг 11 квітня.

фото