Напередодні Дня Збройних Сил України в ЛНТУ відбулася патріотична виставка студентів кафедри архітектури та дизайну. Молодь представила креативні роботи на військову тематику, серед них військова атрибутика у творчій інтерпретації, а також тематичні дизайнерські плакати.

ВиставкаВиставкаВиставка

Відкрила захід проректор з НПР та досліджень ЛНТУ Олена Лютак: «Раді вітати усіх на відкритті виставки «З вірою в ЗСУ». Сьогодні тут презентують свої роботи здобувачі освіти кафедри архітектури та дизайну, які надихалися перемогами наших Збройних Сил України і теперішніми і майбутніми. Багато представлених експонатів присвячені саме боротьбі нашого народу. Ми віримо у наших захисників та віримо у перемогу».

ВиставкаВиставкаВиставкаВиставка

Своєю чергою, про власні роботи, представлені на виставці, розповіли студенти. Зокрема, здобувач освіти 1 курсу Дмитро презентував гільзу, яка нині набула нового значення - материнства та жіночої сили, яка оберігає Україну.

Студентка Христина представила креативні плакати із містами України: творчу столицю - Львів, столицю сміливих - Запоріжжя та Київ - столицю нескорених.

ВиставкаВиставкаВиставкаВиставка

«Окрім того, що 6 грудня в Україні відзначають День ЗСУ, сьогодні ми маємо День волонтера. Без волонтерів, без людей, які допомагають, наблизити перемогу було б складно. Саме завдяки відданості цих людей та силі й незламності наших захисників, ми точно разом переможемо. Надихайтеся, творіть і підтримуйте ЗСУ, аби ми швидше змогли перемогти ворога»,-наголосила очільниця відділу іміджу та промоції Олена Третяк.

ВиставкаВиставкаВиставкаВиставка

Натомість, асистент кафедри архітектури та дизайну Ольга Романюк зазначила, що студенти перейнялися темою війни і намагалися продемонструвати той світ, який своїми крилами тримають наші військові, наші рідні, друзі й близькі: «Наші захисники повинні знати і відчувати, що наші серця бʼються разом із їхніми».

ВиставкаВиставкаВиставка

Насамкінець, заступник декана ФАБД Ольга Приступа подякувала студентам, які активно долучаються до благодійних акцій та аукціонів на підтримку воїнів і побажала молоді подальшого натхнення і творчої самореалізації для допомоги славним ЗСУ.

ВиставкаВиставкаВиставкаВиставкаВиставкаВиставкаВиставкаВиставка