На кафедрі цифрових освітніх технологій розпочались захисти магістерських робіт ОП «Професійна освіта (комп’ютерні технології)» спеціальності 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології).

alt

Цьогоріч випускники вражають різноманіттям креативних тематик, які спрямовані на розробку та дослідження електронних дидактичних засобів, web-орієнтованих інформаційних систем та web-сайтів, чат-ботів, систем дистанційного навчання та підвищення кваліфікації на платформах Open edX, LMS ATutor, імерсивних технологій та технологій штучного інтелекту, адаптації здобувачів освіти Нової української школи до навчального процесу в умовах воєнного стану тощо.

alt

Майбутні фахівці досить потужно та професійно підійшли до вирішення поставлених у випусковій роботі завдань, що забезпечило хороші результати їх дослідницької діяльності.

alt

Щиро вітаємо наших магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт! Бажаємо успіхів на професійній ниві задля перемоги України та забезпечення цифрової трансформації освітньої сфери.

altalt