На кафедрі цифрових освітніх технологій розпочались захисти магістерських робіт ОП «Професійна освіта (комп’ютерні технології)» спеціальності 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології).
![alt](/sites/default/files/inline-images/412862389_24371563169158852_1488971608378528845_n.jpg)
Цьогоріч випускники вражають різноманіттям креативних тематик, які спрямовані на розробку та дослідження електронних дидактичних засобів, web-орієнтованих інформаційних систем та web-сайтів, чат-ботів, систем дистанційного навчання та підвищення кваліфікації на платформах Open edX, LMS ATutor, імерсивних технологій та технологій штучного інтелекту, адаптації здобувачів освіти Нової української школи до навчального процесу в умовах воєнного стану тощо.
![alt](/sites/default/files/inline-images/412755834_24371568352491667_2448241414381135495_n.jpg)
Майбутні фахівці досить потужно та професійно підійшли до вирішення поставлених у випусковій роботі завдань, що забезпечило хороші результати їх дослідницької діяльності.
![alt](/sites/default/files/inline-images/412761368_24371568502491652_251916273071975991_n.jpg)
Щиро вітаємо наших магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт! Бажаємо успіхів на професійній ниві задля перемоги України та забезпечення цифрової трансформації освітньої сфери.
![alt](/sites/default/files/inline-images/412765916_24371567369158432_5879052925411202674_n.jpg)
![alt](/sites/default/files/inline-images/412815982_24371567652491737_1726392719053953644_n.jpg)