На кафедрі соціогуманітарних технологій 21-22 грудня відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освітньо-професійної програми «Освітні, педагогічні науки (Інклюзивна освіта)» денної та заочної форм навчання.

ФЦОСТ ФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТ

Здобувачі вищої освіти презентували результати своїх досліджень на різні теми. Під час захисту вони мали змогу продемонструвати набуті під час навчання практичні знання та компетентності, які необхідні їм для успішного здійснення професійної діяльності.

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТ

Усі здобувачі освіти показали високий рівень професійної підготовки, фахово представили свої роботи, аргументовано відповідали на запитання членів комісії. Екзаменаційні роботи були оцінені позитивними оцінками екзаменаційної комісії. Голова екзаменаційної комісії, директорка комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківецівської міської ради Наталія Мрочко, відзначила високий кваліфікаційний рівень наукових робіт, актуальність їхньої тематики та практичне спрямування.

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТ

Щиро вітаємо наших студентів зі здобуттям освітнього ступеня магістра! Бажаємо успіхів на професійній ниві та професійного зростання!!!

ФЦОСТФЦОСТ

​Доц. кафедри СГТ Лілія ПОТАПЮК