Факультет митної справи, матеріалів та технологій просто запалав своїми неймовірними зірками, найкращими студентами, які намагалися довести власну першість у красі, розумі, грації і талановитості. Сьогодні на ФММТ обирали Міс та Містера 2023, тим самим підкреслюючи знак гідності, грації та знань, які відображають велич факультету та його представників.

«Якщо задуматись то Україна - це надзвичайна країна, це країна солов’їної мови, це країна червоних маків, родючого чорнозему . Та, що найважливіше, красивих і дуже розумних дівчат та хлопців», - наголошують ведучі свята, представляючи учасників конкурсу.

ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ

Боролися за титул переможців чотири неймовірні пари: Гонтар Аліна і Шидловський Валерій; Лащ Андрій та Станевич Діана; Мілінчук Михайло і Суріна Настя; Маліцька Анастасія та Шапінський Дмитро.

Оцінювали здібності талановитої молоді професійне журі у складі: проректора з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації Романа Грудецького; декана факультету митної справи, матеріалів та технологій Валентини Ткачук; керівника відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи Оксани Климовець та доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Віталія Поліщука.

ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ

Першим етапом конкурсу став «український вихід», саме у ньому учасники мали можливість показатися у неймовірно красивому вишиваному вбранні й більше того, продемонструвати ніжний танець за українськими мотивами.

Для того, аби глядачі та члени журі могли краще познайомитися із учасниками, конкурсанти підготували відео представлення, яке, до того ж, було черговим етапом змагань, що оцінюється суддями. У наступному етапі студенти демонстрували інтелектуальні здібності, відповідаючи на заздалегідь підготовлені запитання ведучих.

ФММТ ФММТ ФММТ

Найбільш очікуваним, креативним та відчайдушним завжди є конкурс талантів. Тож і нині студенти ФММТ занурили глядачів в атмосферу поєднання краси і таланту, граційності і сили духу, в атмосферу, де перетинаються надзвичайна витримка та невпинна праця над собою. Учасники конкурсу запалювали у гарячих східних танцях, ділилися енергетикою, співаючи пісень, демонстрували театралізований танець, показували вміння грати на барабанах і хизувалися талантом виготовлення шоперів.

ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ

Окрім того, впродовж вечора, романтичний настрій власним танцем подарував танцювальний колектив «Ейфорія», а також вражали чарівним голосом Юлія Свирид та Анна Климовець, які влаштували неймовірний патріотичний виступ.

ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ

Найбільш ефектним та вражаючим був завершальний етап конкурсу – вихід у вечірньому вбранні. І цей же етап став вирішальним у підбитті підсумків суддівського голосування.

Декан ФММТ Валентина Ткачук подякувала учасникам та організаторам заходу за чудову атмосферу, яскраві конкурси, таланти та сміливість виступати на сцені й боротися за звання кращих. Вона ж вручила відзнаки учасникам та переможцям конкурсу.

ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ

Так, третіми Віце-міс та Віце-містером стали Маліцька Анастасія та Шапінський Дмитро. Відзнаки других Віце-міс та Віце-містера здобули Гонтар Аліна і Шидловський Валерій. Звання Віце-міс та Віце-містера вибороли Лащ Андрій та Станевич Діана, вони ж стали парою глядацьких симпатій. Титул Міс та Містер ФММТ 2023 отримали Мілінчук Михайло і Суріна Настя.

ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ