Політехнічний інститут Браганса (IPB, Португалія, www.ipb.pt/en) поділяє бачення диференціації шляхом сприяння інтернаціоналізації, практичним дослідженням та педагогічним інноваціям. Зміцнюючи унікальний проект інтернаціоналізації, IPB оголошує 23/24-S1 Call для запрошених професорів з такими умовами:

1. Період мобільності та план роботи:

1-й семестр 2023/2024, розпочався 11.09.2023 і закінчується 11.02.2024.

професор

Запрошений професор може розвивати такі види діяльності:

-викладання одного курсу навчальної програми IPB (приблизно 6 кредитів ECTS, 4 контактні години на тиждень);

-розробка плану дослідницької роботи з одним або декількома дослідниками IPB та в одному науково-дослідному підрозділі IPB;

-запрошені професори також можуть брати участь у педагогічних інноваційних проектах IPB, а саме в проекті Demola та в інших інноваційних модулях та магістерських програмах, у  програмі Mentoring Academy, та у волонтерських ініціативах.

План роботи буде узгоджено з Політехнічним інститутом Браганси та його відділами.

2. Підтримка IPB:

IPB гарантує розміщення запрошеного професора в резиденції IPB International Teachers Residence та одну поїздку туди і назад до країни запрошеного професора.

3. Заява та вимоги:

-запрошений професор повинен мати диплом PhD та наукову навчальну програму міжнародного значення в одному із напрямків, зазначених у пункті 4;

-професор повинен подати свою заявку на інтернет платформу http://ipb.pt/go/cz890, до кінцевого терміну 28/02/2023;

-професор повинен надати PDF файл (максимум 2048 Кб), включаючи мотиваційний лист (з описом напряму та планом роботи на період мобільності) та CV.

4. Напрями:

Цифровий маркетинг