ЛНТУ та Единбурзький університет імені Нейпіра – співпраця триває!

Восени 2022 року ЛНТУ подав заявку на участь в міжнародній ініціативі Twinning/Єднання від Cormack Consultancy Group за підтримки Фонду Президента України та Universities UK International.

В грудні 2022 року ЛНТУ та Единбурзький університет імені Нейпіра підписали меморандум про співпрацю. На онлайн робочих зустрічах, сторони обговорили ті перспективні напрями, за якими триватиме подальша співпраця університетів і закріпили досягнуті домовленості.

І уже на початку нового 2023 року, згідно з попередніми домовленостями, спільно з Единбурзьким університетом імені Нейпіра, організовуємо безкоштовні МОВНІ КУРСИ з носієм мови.

Запрошуємо здобувачів бакалаврату, магістратури, аспірантури, а також викладачів університету на безкоштовні МОВНІ КУРСИ з носієм мови, завідувачем кафедри англійської мови для академічних цілей Единбурзького університету –Лео Вудс (Leo Woods).

курси

Інтерактивні заняття, спрямовані на розвиток комунікативної компетентності та націлені на досягнення рівня В2. На завершення курсів учасники отримають сертифікат.

Заняття розпочинаються з 2 лютого 2023 року. Відбуватимуться щочетверга з 17:00 до 19:00. Курс триватиме 30 годин.

Реєстрація до 24 лютого!

Бажаючі безкоштовно пройти курси англійської мови заповніть свої дані в таблиці:

Кількість місць обмежена!!!

Не пропустіть свій шанс!